7 Eylül 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay İkizler burcunda ilerliyor.

Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler veriyor. Yeni değişimlere ve iletişimlere açık etkilerde olacağız. İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Ayrıca yakın çevremiz ve kardeşlerimiz ile daha fazla bir araya geleceğimiz gelişmeler gündemimize gelebilir.

Gün ortalarına doğru Ay-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Sevgili dostlar Ay gün genelinde Şiron ile kuracağı bağlantı haricinde temel bir açı oluşturmuyor. Bende sizlere Ay İkizler burcunda ilerlerken sizindi bildiğiniz gibi İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’den bahsetmek istiyorum. Merkür şu sıralar geri hareket ediyor ve 15 Eylül’e kadar devam edecek. Bu dönem eski bağları yeniden kurmak, iş birliğini sürdürmek için uygundur, bekleyen konulara ve projelere geri dönebilir, tekrardeğerlendirebilirsiniz. Bu süre boyunca bazı gecikmeler ve öngörülemeyen durumlar da mümkün olabilir. İletişim bazen kafa karışıklığına veya yanlış anlaşılmaya yol açabileceğinden dikkatli olmakta fayda far sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.