5 Eylül 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Güne Boğa burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Güçlü bir istikrar ve barış arzusu ile güne motive oluyoruz. İstikrarlı ve kalıcı bir yaşam için derin bir duygusal ihtiyaç hissedebiliriz.  Ufkumuzu genişletmek için özellikle gelenekleri takip etmek ve tanıdık şeylere bağlı kalmak işimize yarayabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş Ani olaylar, ilişkilerde bozulmalara, aile içi anlaşmazlıklara veya yakın ilişkilerde önemli bir yön değişikliğine neden olabilir. Bu dönemde içgüdüsel olarak hareket etmek en iyisidir.

Bazı eksantrik veya garip eylemler iyi sonuçlanmayabilir. Bu zaman içinde geçici de olsa kendimizi sevdiklerimizden biraz izole veya kopuk da hissedebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş hassasiyet ve duygu seviyemizi yükseltir. Genel olarak diğer insanların duyguları ve çevre ile daha fazla temas halinde olabiliriz. Herhangi bir negatif enerji güçlü bir şekilde hissedilecek olsa da bu geçiş, hoş insanlarla birlikteliğin tadını çıkarmamızı ve güzel bir ortamda olarak daha iyi olabiliriz.

Bu geçiş özellikle sanatsal ve yaratıcı Çalışmalar da kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay boşluğa girmeden boğa burcunda son bağlantısını Plüton trinesi le etkinleştiriyor. Bu geçiş duygusal hassasiyetimiz ve psişik algımızı artırır. Olayları daha güçlü hissedebilir ve yoğun duygusal tepkilerimiz tarafından dönüştürülmemiz muhtemeldir. Yakın ilişkiler de olumlu bir yenilenme de mümkün olabilir sevgili dostlar.

Ay 19.46-23.07 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.Ay boşlukta ruhsal uygulamalar, dua, ibadet, meditasyon, yoga, ruhumuzla bağlantı kurmak için uygundur. Ayrıca yaratıcılık gerektiren çalışmalar içinde mükemmeldir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.