1 Eylül 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Güne Dolunay fazında Balık burcunda ilerleyen Ay le başlıyoruz. Ay Boşluğa gireceği zaman kadar sezgilerimizi güçlendiriyor. Bu enerjiyi yaratıcı çalışmalara kanalize edebiliriz.

Erken saatlerde Ay-Uranüs atmışlığı ile güne başlıyoruz. Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Ay Balık burcunda son bağlantılarını günün ilk yarısı Neptün kavuşumu ve Plüton atmışlığı ile gerçekleştiriyor. Hayatın herhangi bir yönünü, bir sistemi, inancı veya prosedürü yapı söküme uğratabiliriz.  Daha insancıl bir yaklaşım ve herkesin ve her şeyin refahı için ortak sorumluluklarda yer almak ve kolektif çalışmalar için de bulunarak değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Ay 13.36-16.25 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor. Ay Koç burcuna girişi ile mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler getiriyor. Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Ay Koç burcunda günü Mars karşıtlığı ile kapatıyor. Bu stresli enerjiyi gereksiz ve agresif davranışlardan kaçınarak kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.