Vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelelerin kazanıldığı ve bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehit ve gazilerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum sevgilidostlar.

30 Ağustos 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay 06.05-16.57 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Balık burcunun evine giriş yapıyor. Ay boşlukta kalacağı bu zaman içinde planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şartların belirsizleşmesi söz konusu olabilir. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Dolayısıyla Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veyaspritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Ay Balık burcunun evine girişi ile şefkatli, hassas, cömert ve iç görülü olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca manevi konular, şifa konuları, sanatsal alanlarda ve ilham gerektiren işlerde başarılı ilerlemeler kaydedebiliriz. Bu zaman içinde bir rüyanın aydınlatılması veya yaşamlarımızda daha fazla anlam bulma arzusu da kendini gösterebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.