22 Ağustos 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay saat 02.22 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor.Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz.Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün karşıtlığı etkili oluyor. Birkaç gün enerjimiz normalden daha düşük olacak. Karşılıklı yanlış anlamalar, aldanma, aldatılma, hayal kırıklıkları ilişkilerde güven sarsıntılarına sebep olabilir. İş projeleri ve randevuları mümkünse birkaç gün ertelemekte fayda var. Borsa, kumar gibi oyunlarda şansınıza güvenmeyin kaybınız büyük olabilir. Ayrıca sağlıkla ilgili olarak enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı da dikkatli olalım, yeteri kadar dinlenmeye özen gösterelim. Gergin etkileri yumuşatmak beklentisiz iyilik yapmak sizleri olumlu sonuçlara taşıyacaktır.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Venüs-Jüpiter karesi etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda stresli bir geçiştir. Sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem hayatınıza giren insanlarla ilişkileriniz sağlıklı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu yüzden sosyal mecralara ve yeni aşklara başlamamalı yâda ciddiye almamalısınız. Arzu ve isteklerinizi abartma eğilimiz partnerinizle aranızda stres ve sıkıntılara neden olabilir. Tatlı yiyeceklere, alkole ve zevk veren maddelere düşkünlük artabilir. Zevklerinize sınırlama koymalısınız. Moda, güzellik ve eğlence amaçlı harcamalarınızda kontrollü olmaya çalışın zira maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.