9 Ağustos 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Günün ilk yarısı Ay Boğa burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısındaki işlerimizi Sakin ve rahat enerjilerle ilerletebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Bu bizi manevi ve duygusal olarak besleyen bir geçiştir. Kişisel aktiviteler için ekstra zamana ihtiyacımız olan bu zamanı değerlendirebiliriz. Veya yeni başlangıçlar için doğru şeyleri ayarlamaya yardımcı olarak uzun süredir devam eden bazı sorunlar üzerinde harekete geçebiliriz sevgili dostlar.

Gün ortalarında Ay-Plüton trinesi etkili oluyor.  Gelecekle ilgili önemli konulardaki zorlu gibi görünen durumları aşabilecek gayret ve kararlılığı gösterebilir, gücümüzü ortaya koyabiliriz. Önemli kimselerin yardım, güven ve desteklerini de arkamızda hissedebiliriz.

Ay saat 13.39-16-05 arası boşluğa giriyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Ay İkizler burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca hareketli, meraklı ve çok yönlü enerjiler getirecek.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs arasında olumsuz bağlantı gerçekleşiyor.

Kendinizi boğulmuş, hapsolmuş ve sıkılmış gibi hissedeceğiniz bir transittir. Değerler ve zevkler çatışabilir. Maddi sıkıntılara neden olabilecek ani olaylar meydana gelebilir.

İlişkiler ve iş birliklerinde beklenmedik gelişmelere neden olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızla ilgili aşk ve arkadaşlıklarda önemli ilişkiler sona erebilir. Bazı dostluklarda samimiyetler bozulabilir. Değişim ve heyecan veren insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu dönem hayatınıza giren bu yeni arkadaşlıklar ve dostluklar ilerleyen zamanlarda bir anda sonlanabilir.

Sosyal hayatınıza da köklü bir değişimler getirebilecek de bir etkidir. Grup çalışmaları, etkinliklerinizde uyumsuzluklar, yıkıcı, kırıcı davranışlara sebebiyet verebilir.

Bu dönem Uzun vadeli ve istediğiniz gibi olmayacak güzellik, bakım, estetik ve eğlence amaçlı konulara da zaman ve paranızı harcamamalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.