4 Ağustos 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş gününde Ay Balık burcunun evinde ilerliyor.Sezgilerimiz, yaratıcı dürtülerimiz ve duygularımıza göre hareket edeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Kararlılık veya dürüstlük gerektiren şeyleri başarmak ve iş ve uğraşlarımıza motive olmakta zorlanabiliriz. Zira merhamet, sezgi ve hayal gücümüzü kolayca kullanacağız. Ve manevi İhtiyaçlarımıza odaklanma ihtiyacı hissedebiliriz.

Günün enerjisi hem bedensel hem de zihinsel dinlenmek, çalışma tempomuzu yavaşlatmak ve dünyasal işlerinizden biraz olsun geri çekilmek isteğimizi açığa çıkartamaya el verişli görünüyor sevgili dostlar.

Ay sabah erken saatlerde Jüpiter ile uyumlu bağlantı kurduktan Kendimizi daha güvenli ve umutlu hissederek güne başlıyoruz. Sabah saatlerinde  Ailemiz, sevdiklerimiz ve hayatımızdaki önemli yere koyduğumuz kişilerle irtibatımız artabilir.

Hemen sonra Mars karşıtlığı ile günün ilk yarısına etkili oluyor.Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Urans atmışlığı etkili oluyor. Çoşkulu ve cesaretli olacağımız dışa açık enerjiler veriyor. Bu zaman diliminde bizi engelleyen rutinlerden kurtulmayı kolaylaştıracak alışılmadık veya orijinal yaklaşımlar kullanarak işimizi ilerletmeye çalışabiliriz. Arkadaşlarımızla ve grup etkinliklerimizle daha fazla ilgilenmek isteyebiliriz. Bize en yakın olanlarla daha fazla birlik arayışında proaktif olmak etkili sonuçlar verebilir.

Ayrıca ev veya büromuzdaki Elektik ve elektronik eşyalarımızın bakım ve onarımlarını yaptırabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.