3 Ağustos 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay saat 06.06 da Balık burcunun evine giriş yapıyor.

 Rahatlamak, bir şeye yeniden odaklanmak ve sezgimizi harekete geçirmek için yaklaşık iki buçuk gün bizi bekliyor. Bu zaman içinde hoşgörülü ve yardımsever bir tutum benimseriz ve önümüze çıkan durumlardan kolayca etkileniriz. Bir durumdan geri adım atmak bize duygusal ve zihinsel tazelik getirerek perspektif kazanmamızı sağlayabilir.

Biraz daha içine kapanık ve iç dünyamıza odaklanabilsek de aynı zamanda işbirlikçiyiz ve başkalarının arkadaşlığından keyif alıyoruz. Çevremizdeki enerjilere hızla uyum sağlarız ve psişik düzeyde açığız.

Bu nedenle Ay Balık geçişi rahatlamak ve ruhsal düzeyde kendimizi yeniden şarj etmek için zaman ayırmamız için bizi teşvik ediyor. İçsel bilgeliğimizle bağlantı kurmak için dış dünyanın kargaşasından uzaklaşmaya hazırız. Açık ve alıcı olarak, etrafımızdaki olumlu titreşimleri algılayabilir ve duygusal ve sezgisel olarak zenginleştirici bir deneyim yaşayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn kavuşuyor. Bu süreçte kendimizi bunalmış, fazla çalışmış veya kısıtlanmış ve belki biraz hayal kırıklığına uğramış gibi hisset sekte tüm bunlar bizleri yeni bir başlangıca motive edecektir. İlişkilerde ise diplomasi ve iş birliğine ihtiyaç duyabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi bu günlük ertelemek faydalı olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.