25 Temmuz 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Güne terazi burcunun evinde ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Ay’ın boşluğa gireceği zamana kadar ilişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konulardaki işlerimizi rahat bir atmosferde ilerletebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür atmışlığı ile yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs atmışlığı ileçalışmalarımızda daha yaratıcı ve üretkenlik gösterebiliriz. Görüşmelerimiz ve toplantılarımızda amacımıza ulaşacağımız gelişmeler kaydedebiliriz. Finansal işlerimizi ilerletmek, sosyalleşmek, alışverişe çıkmak, evimizi dekore etmek, kuaföre girmek, cildimize bakım yaptırmak gibi keyifli uğraşlara da zaman ayırabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Plüton karesi etkili oluyor.Zorlanmalar ve sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabileceğimiz stresli bir geçiştir. Yıpranmış tutum ve koşulları ortadan kaldırmamız gereken kararlar vermek ve geleceğimiz için plan yapmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay10.06-19.56 saatleri arası boşlukta ilerliyor sonrasında ise Akrep burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.