20 Temmuz 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Aslan burcunda ilerliyor. Enerjimiz yüksek güne başlıyoruz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs kavuşumu etkili oluyor.İş ve kişisel yaşamımızda başarılı olmak için değerlendirebileceğimiz bu enerjiyi stresli durumları düzeltmek adına da kullanabiliriz.

Ay 17.09-20.13 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Başak burcunun evine geçiş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Ay seçici ve ayrıntıları önemseyeceğimiz enerjiler getiriyor.

Günün gezegen hareketinde Mars-Satürn karşıtlığı hayal kırıklığı ve öfke getiriyor.

Her türlü ilişkilerde ve ulaşımda zorlanmalara, gerginliklere, kaza ve yaralanmalara neden olabilir.

Gerek iletişimlerinizde gerek trafikte mümkün olduğunca sakin ve tedbirli olmalısınız.

İş ve kariyer hayatınızda gelişebilecek olaylar karşısında işi bırakmak, emekli olmak gibi ani kararlar alabilirsiniz. Bence acele etmeyin çalışma ortamınızda düşük bir profil çizerek bu stresli enerji akışının geçmesini bekleyin.

Dikkatsizliklerden doğabilecek maddi kayıplara karşı da çok dikkatli olun.

Baskın üç gün boyunca disiplinli ve sabırlı hareket ederek üretkenliğinizi kullanmaya çalışın.

Günün diğer gezegen hareketi Güneş-Neptün trinesi ile hayatın stresini birkaç gün geride bırakarak kendimizi daha rahat hissedeceğiz. Çevremize karşı hassasiyetimiz ve empatimiz de artırıyor. İhtiyacı olan kimselere yardımlarda bulanabiliriz.

İş çabalarımızda büyük bir kararlılık, güven ve cesaret gösterebilir, daha fazla üretkenlik ve başarı sağlayabiliriz. Geçmiş finansal işlemlerimizden veya yatırımlardan fayda sağlayacağımız koşullar ortaya çıkabilir yada mevcut yatırımların değerini artırabiliriz.

Bir şey satmak, pazarlamak veya reklâm vermek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsak, kendi sanatımızı ifade etmede kolay bir akış bulacağız. Özellikle yazı, fotoğraf, müzik ya da tiyatro gibi konuların daha incelikli özüne hayallerimizi katarak önemli başarı yakalayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.