8 Mayıs 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Öğrenmek, keşfetmek isteğimiz artarken yeni ufuklar ve rutin olmayan deneyimler arayabiliriz.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyileştirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Bu zaman dilimindehem duygularımız hem de ilişkilerimizde kısıtlayıcı ve yorucu etkiler altında kalabiliriz. İş yerimizde veya sevdiklerimiz ile problemler yaşayabiliriz. Dolayısıyla onlara karşıalçak gönüllü ve samimi olmaya çalışmalıyız. Sevdiğimiz, kendimizi iyi hissettirecek uğraşlara kendimizi motive etmek ve herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmenin de faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır.

Günün gezegen hareketinde bugün Venüs, 5 Haziran tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu dönem daha düşünceli ve empatik olmaya çalışacak ve duygusal ihtiyaçlarımıza dikkat edeceğiz. İlişkiler alanında atmosfer daha duygulu, romantik, istikrarlı ve derinlik kazanacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.