3 Mayıs 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Denge, adalet, hak, hukuk ve barış kavramları gündemimizi meşgul edebilir.

Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Ancak ilerlemek istediğimiz herhangi bir konuda biraz kararlılık ve çaba gerektiren hassas bir denge kurmak önemli olabilir

Herhangi bir sorun karşısında çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız.

Günün tek açısı akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgili dostlar 5 Mayıs'ta Akrep burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması duyguları, ruhu, yaşamın iç katmanlarını etkiler. Yani psikolojik tutumlarımız, ilkelerimiz, çevremizdeki dünyaya verdiğimiz tepkiler değişebilir. Ay tutulmasında kişi geçmişten ve modası geçmiş olanlardan, olumsuz anılardan, kırgınlıklardan ve komplekslerden kurtulmalıdır. Hayattaki belirli aşamaları tamamlamak daha iyidir.

Tutulmanın enerjisi çok güçlü ama aynı zamanda kaotik. Aceleci davranışlarla hayatımızı zorlaştırırsak, sonuçları uzun süre devam eder. Tıbbi olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir hata, uzun süre onları düzeltmek veya onlarla yaşamak zorunda kalacağınız gerçeğine yol açacaktır. Tutulmalar, katılımınız olmadan kaderimize düzeltme getiriyorsa, o zaman öyle olmalı, bu dersi geçmelisiniz. .

Tutulmaya yakın günlerdeyiz ve bu zamanda, içsel deneyimlerimizde duygusal olarak açık, kararsız hale geliriz. Bu nedenle artık çatışmalardan, duygusal tepkilerden, önemli kararlardan kaçınmak gerekiyor. Olumsuz döngülere girmemek için bu zamanı iyimser yaşamalıyız. Ne de olsa düşünceler realitemizi oluşturur. Tutulma dönemlerinde etrafınızda olan her şeyi takip edin, durumlar, toplantılar, yeni fikirler. Bunlar gelecekte her şey uzun süre hayatımızın bir parçası olacak sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.