2 Mayıs 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Başak burcunda ilerleyen Ay

02.53-09.09 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Ay Terazi burcuna girişi ile barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Önümüzdeki bu iki buçuk günü alışverişe çıkmak, güzelleşmek bakım yaptırmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Püton trinesi etkili oluyor. Kendimizi daha güçlü ifade edebileceğimiz irademizi, maddi manevi gücümüzü daha dengeli ve faydalı bir şekilde kullanabileceğimiz enerjiler getiriyor. Önemli işler, iş birlikleri ve istekler, talepler de bulunmak için bu zaman diliminden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketlerinde Merkür-Güneş kavuşumu etkili oluyor.

Son olayları ve fikirleri işlemek ve konulara veya sorulara yeni bir bakış açısı ve anlayışla bakmaya başlamak için iyi bir zamandır.

Önemli yeni fikirlerin başlangıcı olabilir ve muhtemelen hayatımızda gerçek bir güce veya öneme sahip olabilir.

Şimdi söylediklerimiz veya yazdıklarımız, iyisiyle kötüsüyle daha fazla etkiye sahip.

Ancak, bir sonuca varmak için gerekli tüm gerçeklere sahip olmayabiliriz ve daha sonra, şu anda alınan planları veya kararları gözden geçirmemiz gerekebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.