28 Nisan 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor.Güne motivasyonumuz yüksek iyimser, neşeli ve daha aktif başlangıç yapıyoruz. Farkımızı, etkimizi göstermek ve takdir toplamak arayışında olabiliriz. İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Bu zaman içinde otoriterlik ve kontrol etme tutumlarımızı abartmamaya çalışmalıyız.

Öğle saatlerine doğru Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Küçük ayrıntılar yüzünden stres yaratan koşullar oluşabilir. Amaçsız fikir değiştirebilir, kendimizi ya da karşımızdakini anlamak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir. Trafik ve ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları ve gecikmeleri ile karşılaşabiliriz. Çalışma alanlarımızdaki genç insanlar veya kardeşlerimiz ile bazı küçük sorunlar yaşayabiliriz. En iyisi olumsuzluklara hizmet eden şeylere enerji harcamayalım sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Şirontrinesi etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay-Uranüs karesi devreye giriyor.Duygularda tutarsızlık, yargılarda inatçılık ve ruhta kayıtsızlık verebilir. Bu yönüyle, dürtüsel, ani ve kendiliğinden hareket etme eğilimi vardır ve çoğu zaman sağduyuya aykırıdır. Dolayısıyla geleneksel ve ailevi her şeyde sıkıntı olabileceğinden bu zaman diliminde ekstra sabırlı ve sevdiklerimize hassasiyet göstererek adımlar atmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.