17 Nisan 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor.Günebaşkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler veriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz.Dolayısıyla ayrıntılar üzerinde dikkat ederek çalışmalarımızı ilerletmeye çalışmalıyız.

Bu geçiş ile Mantar ve viral enfeksiyonlarına daha duyarlı hale gelebiliriz. İşlenmiş gıdalardan uzak durarak, alkol ilaç ve kimyasal madde kullanımlarına dikkat ederek sağlık konusunda dengesizlik riskini en aza indirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları  bu enerjinin yardımıyla kolay bırakabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatinde Ay-Neptün ile aynı noktada kavuşuyor ve sonrasında boşluğa giriyor. Bu zaman diliminde rahatlamak ve sevdiklerimiz ile keyfi zamanlar geçirebiliriz. Ruhsal uygulamalar yapabiliriz ya da yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız, projelerimiz varsa üzerinde çalışarak bu zamanı değerlendirmeye çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.