14 Nisan 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor.Güne arkadaş canlısı ve prensipli olacağımız enerjiler veriyor. Kişisel özgürlük ve bağımsızlığa değer verecek, duygularımızı harekete geçirme eğilimde olacağız. Toplumsal konularda yaşanan zorlayıcı koşullar ve çatışmalar üzerinde çok fazla kafa yorabilir, geleceği ilgilendiren olasılıkları da daha kabullenici yaklaşım sergileyebiliriz.

Dost ve arkadaşlarla bir araya gelip sosyalleşebilir, organizasyonel aktivitelere katılabileceğimiz fırsatlar yaratabiliriz.

Aynı zamanda Ay Kova burcu geçişi eski alışkanlıkları bırakmak ve onları yeni bir şeyle değiştirmek için de iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Merkür karesi devreye giriyor. Anlayış eksiliği yaşayabilir, duygu ve düşüncelerimiz ön yargılı olabilir. Dolayısıyla sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde ilişkilerimizde özenli davranmalı, konuşmalarımızda kırıcı olmamalı ve yoruma çok fazla yer bırakan bir şey söylememeye dikkat etmeliyiz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Satürn karesine etkili oluyor. İlişkilere mesafe ve zorluklar getiriyor. Birkaç gün ilişkilerinizde uyum ve huzurunuzu kaçıracak tutumlarda bulunmamaya çalışın zira partnerinizle ya da sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için ekstra çaba içine girebilirsiniz.

Hoşgörü azlığı ve tembellik çokluğu görülebileceği gibi moral ve performansı da düşürecektir. İş ve çalışma ortamlarınızda keyfi izin alanlar sorumluluklardan kaçanlar kendi görevlerini başkasına yıkmaya çalışanlara birkaç gün tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz.

Mali konularda anlaşma, sözleme gibi imzalık işlerinizi ve borç-alıp verme, kredi çekme gibi girişimlerinizi şimdilik ertelemek sizin açınızdan yararlı olacaktır. Zira uzun vadede kriz ve hayal kırıklıkları getirebilir.

Ayrıca geçmişteki gereksiz yapmış olduğunuz harcamanızı telafi etmek için kemer sıkma planına ihtiyaç duyabilirsiniz

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.