10 Nisan 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay, Yay burcunun evinde ilerliyor. Güne inançlı, iyimser ve pozitif enerjiler veriyor.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyileştirebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron trinesi etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar 7 martta Satürn Balık burcuna giriş yaptı ve 23 Mart’ta ise Plüton Kova burcuna girişi ile Kova özgürlüktür, önümüzdeki 20 yıl boyunca reformlar ve yeniden yapılanma başlamış oldu Bu dönem artık küresel ölçekte yeni bir sistem kurulabilmesi için eski sistem yıkılacak. . Her türlü baskıya karşı halk mücadelesinin artacağı, insanların güçleneceği, üstünde baskı hissettiği büyük makamların dizginlerini kendi ellerine alacağı veya bu mücadeleyi vereceği sancılı bir dönüşüm dönemine girmiş bulunmaktayız. Kısacağı katı olan yapıların çözülmesini destekleyecek. Artık Plüton kovada Hayatın acımasız görünen bir şekilde bizi kendimizle yüz yüze getirdiği acı anlarda, görünenin ötesini görmemizi de sağlayacak.
Hayatın döngüsel olduğunu unutmuyoruz. Elbette her birimizin, ruhumuzda bırakacağı izler, boşluklar zamanla adım adım zorda olsa kapanmaya yüz tutacak.
Zira, duyarlılığımız yenilmez bir güçtür aslında, başkalarına yardım etmenin kalplerimize şifa getirdiğini unutmuyoruz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.