7 Nisan 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Terazi burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 09.30 da Akrep burcunun evine giriş yapıyor.Hırs, tutku ve mücadeleci olacağımız enerjiler getiriyor. Ortak gelirlerimiz, kredi, banka işlerimiz, vergi, sigorta, nafaka meselelerimiz ile ilgili konulara yaklaşık iki buçuk gün boyunca daha çok enerji harcamak zorunda kalabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton karesi etkili oluyor. Zorlanmalar ve sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabileceğimiz stresli bir geçiştir. Yıpranmış tutum ve koşulları ortadan kaldırmamız gereken kararlar vermek ve geleceğimiz için plan yapmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Uzun vadeli bir proje üzerinde çalışmak ve bilgi edinmek için bu geçişten faydalanabiliriz. Ayrıca yaşam koşullarımızı iyileştirmenin pratik yollarını keşfedebilir, kariyer ve aile bölgemiz ile alakalı konularda planlar geliştirebiliriz.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Merkür ile karşıt, Mars ile trine bağlantı içine giriyor. Duygularımız oldukça yükseliyor. Mutlu olmak istiyorsak, pasif olmaktansa bir şeyler yapmak ve uyum arzusu ile harekete geçmek en iyisi olacak.

Günün gezegen hareketi Venüs-Neptün atmışlığı ise hoşgörüyü ve merhameti artırıyor. Bekârsanız sizin için kesinlikle mükemmel görünen yeni bir aşkla tanışmanız mümkün olabilir. Romantizm ve ikili ilişkiler, yaratıcılık ve müzik, resim ve şiir gibi sanatsal alanlarda kendinizi ifade etme fırsatı bulabilirsiniz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş bugün Boğa burcunda Kuzey Düğümü ile hizalanıyor, bizi büyümemiz, gelişmemiz ve hedeflerimize doğru ilerlememiz için cesaretlendiriyor ve zorluyor. Bunu yapmak için daha çok kararlılık ve istikrarlı olmamız gerekiyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.