3 Nisan 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay, Başak burcunun evinde ilerliyor. Üretken olma arzumuzu güçlendiriyor. Hedeflerimize kendimizi daha fazla bağlı hissedeceğiz. Dolayısıyla adımlarımızı her zamankinden daha amaçlı atmaya çalışacağımız bir gün geçirebiliriz.

Ay akşam ilerleyen saatlerde günün tek temel açısını Uranüs trinesi ile oluşturuyor. Sürpriz haberler alabilir, tesadüf eseri hiç beklemediğimiz olaylarla karşılaşabiliriz. Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Merkür bugün 11 Haziran’a kadar kalacağı boğa burcuna giriş yapıyor

Bu dönem daha bilinçli iletişim kuracağız ancak 22 Nisan –15 Mayıs, Merkür Boğa burcunda geriye gidecek. Geri hareketi sırasında daha dikkatli olmamızı gerektirecek sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür –Plüton karesi etkinleşiyor. Birkaç gün motivasyon düşüklüğü ve huzursuz bir zihin yükleyecek. Saplantılı konular veya konuşmalar, fikir değişiklikler, İlgilendiğiniz olay konular ve kişiler size sıkıcı ve zor gelecektir. İş ve özel ilişkilerde güven ihanetleri ve bilgilerin kötüye kullanımına yol açabilecek olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki bazı rakipleriniz hata ve yanlışlıklarınızı bulmak açık yakalamak ve bir şekilde sizi tuzağa düşürme eğiliminde olabilirler. Gerekenden daha fazla enerji harcamamak adına planlı hareket etmelisiniz.

Ayrıca, hükümet yetkilileri, muhalefet arasında güç mücadeleleri, hukuksal alanlarda görevli, savcı, hâkim ve avukatları ilgilendiren olay ve kavramlar açığa çıkabilir. Ulaşımda, kalabalık yerlerde ya da mekanlarda kriz yaratabilecek sözlü tacizler ve tartışmalardan uzak durmanız da faydalıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.