31 Mart 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay saat 01.30 da Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal olmak isteyeceğimiz enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs karesi ile günü kapatıyor.Özel hayatımızda gerilimlere ve sorunlara neden olabilir. Sıra dışı şaşırtıcı haberler bir duruma ilişkin algımızı tamamen değiştirebilir. Kısacası her zamanki rutinin ve her şeyin planlandığı gibi gitmesini beklemek yanlış olur. Dolayısıyla bulunduğumuz ortamdaki atmosferi iyileştirmek, dengelemek ve işleri daha kolay hale getirmek için fazladan yol kat etmemiz gerekebilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde vnüs-Uranüs kavuşumu etkili oluyor.

Uranüs, devrimci, yenilikçi, bir yandan da yıkıcıdır. Diğer yandan gelecek uğruna yok eder. Ve aynı zamanda geleceğin teknolojisi ile ilişkilidir.
Tüm bunların içinde olacağı Boğa burcu, ekonomi, özel mülkiyet ve zevkler ile ilişkilidir.
Venüs yine bir finans ve arzu temasıdır
Buna göre gerek toplumsal gerek bireysel yaşamlarda, beklenmedik bir olay veya birkaç olay bizleri bekliyor olabilir. Bunlar küresel düzeyde aniden gelen bazı değişiklikler ve sıra dışı olaylardır.

Kazanç, harcama, iletişim, seyahat ve enerji alanlarımızı etkileyeceğe benziyor.

- Aşk, para ve kişisel değerlerde değişiklikler olabilir.
-Dijital para birimi veya tamamen farklı bir sistemle ilgili gelişmeler gibi ekonomik, veya teknik nitelikte bir tür düzenlemeler gerçekleşebilir.
-Muhtemelen olaylar doğal, beklenmedik iklim olaylarıyla ilişkilendirilebilir,.
-Bazı yeni uygulamalar ve kurallar gerçekleşebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.