15 Şubat 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yay burcunun evinde geçiriyor. Öğrenmek, keşfetmek isteğimiz artarken yeni ufuklar ve rutin olmayan deneyimler arayabiliriz.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyileştirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile yangın, kaza ve yaralanmalara açık etkiler söz konusudur. Beklenmedik koşullara ve aksaklıklara maruz kalabiliriz. Dürtüsel saldırgan davranışlara da eğilim gösterebiliriz. Özellikle, iş ilişkilerinde ve halkla ilişkilerde çalışıyorsak oldukça diplomatik davranmanın faydasını görebiliriz. Gerek Trafikte gerekse bulunduğumuz ortamlarda tartışmamaya çalışmalıyız. Vaktimiz varsa enerjimizi fazla zorlanmayacağımız egzersiz ve spora kanalize etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Neptün etkinleşen kavuşumu etkili oluyor. Birkaç gün iş ve diğer rutin görevlerimize odaklanmak biraz zor olabilir, çünkü bu geçiş tembellik ve hayal kurma eğilimini artıracak olduğundan herhangi bir şeye motive olmakta biraz zorluk çekebiliriz.

İlişkilerde dürüstlük ve güven arayışını da ön plana çıkıyor. Konu ve olaylara gerçekçi yaklaşarak kazançlı çıkabiliriz.

Ayrıca yaratıcı uğraşlara yönelmek, ihtiyacı olanlara ve yoksullara yardım etmek gibi hayır işleriyle uğraşlar da verebiliriz. Zira bu enerji merhamet seviyemizi iyice yükseltiyor sevgili dostlar

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.