13 Şubat 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay, Akrep burcunda ilerliyor.Plan ve hedeflerimize çok kolay odaklanabileceğimiz bir gün. İş ve sosyal hayatımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşabilecek, potansiyel gücü ve inancı kendimizde bulabiliriz.

Yaşantımızdaki belirsizlikleri, gizli olanı içgüdüsel olarak kontrolümüz altına almayı başarma fırsatı elde edebiliriz. Finansal konulardaki işlerimizi, varsa emlak ve vergi sorunlarımıza odaklanarak kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Gün geneline stesli açılar hâkim olacağından enerjimizi Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamalarına kanalize edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs trinesi etkilioluyor.Kişisel yaşamlarımızda, evde ya da ev içinde neyin iyileştirilmesi gerektiğini daha kolay anlayabiliriz. Yüzleşilmesi gereken bir gerçeklik veya yerine getirilmesi gereken bir zorunlulukları ele alabilir işleri yoluna koyacak planlar geliştirebiliriz

Akşam saatlerine doğru Ay-Güneş ile kare, Neptün ile trinesi açıları oluşturuyor. Mantığımız ve duygularımız arasında kalacağımız gibi partnerimiz, babamız veya patronumuz gibi hayatımızdaki erkek figürleriyle de anlaşmazlık ve çekişmeler yaşayabileceğimiz bir geçiştir. Dolayısıyla bu gergin enerjiyi daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza yönlendirerek daha verimli olamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Gece saatlerinde Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Bu zaman dilimindehem duygularımız hem de ilişkilerimizde kısıtlayıcı ve yorucu etkiler altında kalabilir. Ailemiz veya sevdiklerimiz ile problemler yaşayabiliriz. Dolayısıyla onlara karşıalçak gönüllü ve samimi olmaya çalışmalıyız. Sevdiğimiz, kendimizi iyi hissettirecek uğraşlara kendimizi motive etmekve herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmenin de faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.