23 Ocak 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Kova burcunun evinde ilerliyor.Günün ilk yarısı daha işbirlikçi ve değişime açık olacağız. Sosyal gruplar ve arkadaş çevremizle birlikteliğimizin artmasını sağlayacak ortak meseleler hızlanabilir.Alışılmadık, geleneksel olmayan tarzda işlerimizi ilerletmek isteyebiliriz ancak bunu günün ilk yarısı yapmaya çalışmalıyız. Zira günün ikinci yarısı Ay boşluğa girecek.

Günün ilk yarısı Ay, günün gezegen hareketindeki Venüs- Satürn kavuşumu ile aynı   hizaya geliyor. Depresyona eğilim artabileceği gibi ciddi meselelerle ilgili endişelerde veren bir geçiştir.  Gerek İlişkiler gerekse finansal konularda sıkıntılar yaşayabiliriz. Duygusal düzeyde bağlantı kurulamayan ilişkilere mesafe ve ayrılmalar getirebilir. Sağlıklı ilişkiler ise daha fazla gelişebilir.

Para sorunlarıyla ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir dolayısıyla tasarruf planı hazırlamak, normalden daha fazla mali muhafazakârlık geliştirmek gerekebilir sevgili dostlar.

Ay saat 13.19-20.39 arasında da boşluğa giriyor. Bu zaman diliminde yeni bir oluşum başlatmak, yeni bir şeylere adım atmak, önemli kararlar vermek gibi durumlardan uzak durmalı, rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.Yarım işlerimizi tamamlamak, beklettiklerimizi mükemmelleştirebilir. İş ve ev ortamımızda gerekli olan temizlik ve düzenlemelerle de ilgilenebiliriz.

Ay saat 20.39 da Balık burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün boyunca başkalarının istek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Evrensel sevgi, insanlığı ilgilendiren konular, maneviyat ve inanç uygulamalarına yönelebiliriz. İlerleme sağlamayı düşündüğümüz önemli görüşme, konuşmalar ve dikkat gerektiren işlerde daha fazla emek ve zaman harcamak durumunda kalabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.