12 Ocak 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ilerlemesine devam ediyor.Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek. Aynı zamanda evimizde ya da iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Günün ortalarında Ay-Güneş trinesi etkili oluyor.Planlarımızda varsa, İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz. Sosyal organizasyonlara katılmak ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karşıtlığı ile duygularımız ve yeteneklerimiz zayıflayacak dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Dolayısıyla manevi konulara ve hayal gücümüzü kullanabileceğimiz yaratıcı çalışmalarımıza bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Cömert ve sıcak olacağımız enerjiler getiriyor. Uyumlu doğamızı daha kolay ifade eder ve başkalarına olan ihtiyacımızla daha iyi bağlantı kurabiliriz. Güvensizliklerimizin üstesinden gelebiliriz. Görmezden geldiğimiz ihtiyaç ve istekleri daha kolay belirleyebilir, gömülü arzularımızla daha sağlıklı bir ilişkiye girebiliriz. Yakınlaşmaya ve paylaşmaya daha açığız. Neye gerçekten değer verdiğimizi görmeyi öğrendikçe, ilişkiler ve finansla ilgili seçimlerimiz ve kararlarımız gelişir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.