11 Ocak 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor.Bizleri Yardım etme, yönetme, analiz etme ve düzenleme arzularına teşvik ediyor. Detay odaklıyız ve bir bütünü oluşturan parçalara odaklanma eğilimindeyiz. Aynı zamanda zeki ve yardımsever ve öğrenme, beceri kazanma, işimizde mükemmel olma, sağlığa dikkat etme, başkalarına yardım etme ve onarma işlerinde enerji harcaya biliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor.Dürtüsel ve çocukça reaksiyonlara eğilim gösterebiliriz. Çevremizdeki insanlar, ailemiz veya kendimize yakın hissettiklerimizle hoşumuza gitmeyecek olaylar gelişebilir. Tehditkâr davranışlar ve bizi zorlayacak durumlarla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla bu zaman diliminde Keyfimizi ve huzurumuzu kaçıracak gereksiz inatlaşmalara girmemeli, sabırlı ve bilinçli hareket etmeliyiz. En iyisi bu stresli enerjiyi işlerimize ve yapıcı eylemlere yönlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor.Konuşarak, yazarak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve her türlü iletişimimizi paylaşabileceğimiz güzel bir zaman dilimidir. İş ya da özel amaçlı önemli toplantılarımızı, duyurularımızı kolaylıkla halledebiliriz. Kolektif çalışmalarımızı güçlendirmek içinde faydalanabileceğimiz gibi sosyal medyada aracılığıyla bilgilendirici bağlantılar kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Bu geçiş sezgilerimizi yükseltiyor. İşimiz, girişimlerimiz ve projelerimiz için ilerleme ve geliştirme şansı elde edebiliriz. Sıradan olmayan bir yere gidebilir, tahmin etmediğimiz tesadüfler de yaşayabiliriz. Plansız gelişmeler ve her zamankinden farklı şeyler, planlarımızın dışına çıkmamıza neden olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.