9 Ocak 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor.Güne motivasyonumuz yüksek iyimser, neşeli ve daha aktif başlangıç yapıyoruz. Farkımızı, etkimizi göstermek ve takdir toplamak arayışında olabiliriz. İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Bu zaman içinde otoriterlik ve kontrol etme tutumlarımızı abartmamaya çalışmalıyız.

Ay günün ilk yarısı devreye giren Merkür-Uranüs trinesine katılıyor. Zihnimizi yeni olasılıklara açan bir geçiştir. Heyecan verici haberler olabilir, beklenmedik fırsatlar yolumuza çıkabilir. Açık fikirli olmak, yeni gelir kaynakları bulmak, yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinme şansımız artabilir.

Ayrıca Matematik, bilgisayar teknolojisi çalışmaları yapmak veya kendi web sitemizi açmak ve internette üzerinden iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebiliriz sevgili dostlar 

Günün diğer gezegen hareketinde ise Venüs- Mars Trine açısı etkinleşiyor. Sosyal iletişim ve keyif alma arzumuzu arttırıyor.  Dolayısıyla kişisel güzellik ve karizma veren bu enerji, sosyal ortamlarda popülerlik ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Ancak Mars’ın geri hareketini göze almakta fayda var.

Mevcut aşk ilişkilerinizi de geliştirebilir bu sayede ilişkilerinizdeki sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Güzelliği eylemle birleştiren yaratıcı projeler içinde ideal bir zamandır örneğin bir odayı yeniden dekore etmek, heykel yapmak, dans, resim gibi sanatsal uğraş verenler içinde ideal bir zamandır. Partilere gidebilir, eğlence parklarını gezebilir ya da evinizde bir parti düzenleyebilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.