20 Aralık 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor.Güne sezgili ve öngörülü olabileceğimiz enerjiler veriyor. Her türlü çalışmalarımızın derinlerine kolay motive olabiliriz.  Finansal konulardaki işlerimizi, miras, emlak ve vergi sorunlarımızı halledebiliriz. Belirsiz durumları, gizli olanı içgüdüsel olarak kontrolümüz altına almayı başarabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs karşıtlığı Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerinizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ilk yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor.Konuşarak, yazarak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve her türlü iletişimimizi paylaşabileceğimiz mükemmel bir akşam geçirebiliriz. İş ya da özel amaçlı önemli toplantılarımızı, duyurularımızı bu saatlere denk getirebiliriz. Kolektif çalışmalarımızı güçlendirmek içinde faydalanabileceğimiz gibi sosyal medyada aracılığıyla bilgilendirici bağlantılar kurabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn ile karesi ile karamsar düşüncelerden uzak durmalı,

Kendimizi iyi hissettirecek uğraşlara yönelmeliyiz sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay- Neptün ile trinesi ise fedakâr ve özverili enerjiler verecek. Başkalarına karşı daha fazla anlayışlı, cömert ve empati geliştirerek hizmet ve fedakarlıklar yapabiliriz. Hayal gücümüzü de kullanabileceğimiz bu geçişi yaratıcı uğraşlar ve sanatsal çalışmalar adına değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.