16 Aralık 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. İlişkiler, parasal konular, güzellik, estetik huzur, anlamak ve anlaşılmanın önemli olacağı bir gün geçirebiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay-Neptün karşıtlığı ile uyanırsak, bu zaman diliminde mantıksal konulara odaklanmaktan ziyade, ruhsal ve sanatsal konulara yoğunlaşmak daha faydalı olabilir sevgili dostlar.

Hemen sonra Ay-Güneş karesi günün ilk yarısında etkili oluyor. Mantığımız ve duygularımız arasında kalacağımız gibi partnerimiz, babamız veya patronumuz gibi hayatımızdaki erkek figürleriyle de anlaşmazlık ve çekişmeler yaşayabileceğimiz bir geçiştir. Dolayısıyla bu gergin enerjiyi daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza yönlendirerek daha verimli olamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trinesi kendimizi daha güçlü ifade edebileceğimiz irademizi, maddi manevi gücümüzü daha dengeli ve faydalı bir şekilde kullanabileceğimiz enerjiler getiriyor. Önemli işler, iş birlikleri ve istekler, talepler de bulunmak için bu zaman diliminden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor. Bu saatte sevdiklerimizle olan   beklentilerimizle zor zamanlar geçirebiliriz. Aşırı duyarlılığa, olumsuz düşüncelere ve gereksiz eleştirilere de dikkat etmeliyiz. En iyisi, hataları tespit etmek veya sorunları çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay saat 22.12-22.49 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca, İlişkiler, parasal konular, güzellik, estetik huzur, anlamak ve anlaşılmak önemli olacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.