9 Aralık 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü  İkizler burcunda ilerleyen Ay 09.14-10.49 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Hassas ve duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki gün boyunca, aile, ev, çocuk, gelenekler ve milli meselelere yönelik konularda daha fazla enerji ve zaman harcayabiliriz. Mide ve sindirim sistemimiz hassaslaşabilir. Alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla yediklerimizin ve içtiklerimizin hijyenik ve güvenli olmasına özen göstermeliyiz.

Ay günün tek bağlantısını günün ikinci yarısı Merkür karşıtlığı ile etkinleşiyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi öğleden sonraya veya başka bir zamana bırakmak faydalı olabilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Jüpiter karesi etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda stresli bir geçiştir. Sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem hayatınıza giren insanlarla ilişkileriniz sağlıklı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu yüzden sosyal mecralara ve yeni aşklara başlamamalı yâda ciddiye almamalısınız. Arzu ve isteklerinizi abartma eğilimiz partnerinizle aranızda stres ve sıkıntılara neden olabilir. Tatlı yiyeceklere, alkole ve zevk veren maddelere düşkünlük artabilir. Zevklerinize sınırlama koymalısınız. Moda, güzellik ve eğlence amaçlı harcamalarınızda kontrollü olmaya çalışın zira maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.