27 Ekim 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Akrep burcundaki Ay 07.28-13.55 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Kısa süreli dinlenme ve çok önem taşıyan meşguliyetlere mola verilmesi gereken bu zamanda yeni oluşumlar, başlangıçlar ve görüşmelerimiz pek elverişli olmayabilir. Dolayısıyla fazla ısrarcı olmak yerine akışta kalıp rutin konularla eğilmek daha doğru olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 13.55 de Yay burcunun evine giriş yapıyor. Enerjik, iyimser, özgür ve maceraya açık bir ruh halinde olacağız. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca yeni başlangıçlar, atılımlar ve olumlu işler ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışacak, üretkenliğimizi ortaya koyacağız. Eğitim, hukuk ve medya konulu işlemlerimize yoğunluk vererek, büyük ölçüde ilerleme sağlayabiliriz. Bu zaman içinde yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak isteyebiliriz.

Günün tek bağlantısı günün ikinci yarsı Ay-Jüpiter trinesi ile etkili oluyor. Bu transit yaratıcı ve sezgisel olacağımız enerjiler getiriyor. İş ve meşguliyetlerimizi çok kolay bir şekildeilerletebiliriz. Ticari işlerde de memnun edicigelişmeler elde edebiliriz. Ailemizden, sevdiklerimizden ve arkadaşlarımızdan duygusal rahatlık ve destekler bulabiliriz.Sosyalleşeceğimizortamlarda yeni insanlarla tanışabilir, samimi ilişkiler geliştirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Mars ile trine,Plütonile kare görünümler oluşturuyor.Hızlı düşünme, kararlılık ve plan yapmak açısından değerlendirebileceğimiz bugeçiş diğer taraftan eleştirel ve çatışmacı durumlarla bizleri karşılaştırabilir. En iyisi bu enerji akışını daha derine inmemiz keren araştırmalara, bir konunun gerçeğine ulaşmak gibi mücadele ve çaba gereken işlerimize kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.