17 Ekim 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Hassas, duygusal ve nostaljik enerjilerin eşliğinde bir gün geçirebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara daha duyarlı olacağız. Sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz.

Günün ilk yarısı saatlerinde Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda değişim getirecek koşullar oluşabilir. Rutinlerimizin dışına çıkmak yeni bir şeyler denemek ihtiyacı hissedebiliriz. Dolayısıyla eski alışkanlıklarımızı, bizi yoran ve artık ihtiyacımız olmayan her şeyi geride ve serbest bırakabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi karesi motivasyon, tembellik ve disiplin eksikliği getiriyor. İşimize, sorumluluklarımıza isteksizce ve zoraki hesaplar içinde yaklaşmamız dikkatsizliklere neden olabilir. Dolayısıyla Birlikte çalıştığımız kişilerle anlaşmazlık, çekişmeler yaşayabiliriz.

Küçük bir gerginlik veya anlaşmazlık ikili ilişkilerimize de yansıyabilir. Özverili ve nezaketli davranarak, huzur ve dengeli ortam sağlayabilir.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün ile kısa bir süre uyumluluk sağladıktan hemen sonra Güneş ile uyumsuz bakış açısı oluşturacak. Akam saatlerinde ve ilerleyen saatlerde Ay-Plüton ile karşıtlığının da söz konusu olacağından ilişkilerde zorluklar muhtemelen beklentilere karşılık bulamalar, yanlış anlamalar gibi durumlar söz konusu olabilir.

Şu anda yapmak istediklerimiz ile yapmamız gerektiğini düşündüklerimiz arasında bir denge bulmak zor olabilir. Sevdiklerimiz ile net olmaya çalışmalı, kalbimizin zihnimizle uyum sağlamasına izin vermeliyiz. Zira Sevdiklerimizle olan ilişkilerimizde başarılı olmak  adına karşılıklı güveni beslemekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.