13  Ekim 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay saat 08.08 de İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Hareketli, meraklı ve değişken enerjiler getiriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz, duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir.

Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Ya da araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Hayatı geniş bir çerçeveden bakacağımız bir transittir. Dolayısıyla hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda varsa görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alışverişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor.Konuşarak, yazarak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve her türlü iletişimimizi paylaşabileceğimiz güzel bir zaman dilimidir. İş ya da özel amaçlı önemli toplantılarımızı, duyurularımızı kolaylıkla halledebiliriz. Kolektif çalışmalarımızı güçlendirmek içinde faydalanabileceğimiz gibi sosyal medyada aracılığıyla bilgilendirici bağlantılar kurabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.