10 Ekim 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Dolunay fazında ve Koç burcunun evinde ilerliyor. Güncel olmak, yaratıcı olmak, kendimizi ve çevremizi geliştirme isteği duyacağız. İçgüdüsel davranışlara açık etkiler altında olacağımızdan, beklenmedik olaylar, fevri ve kontrolsüz davranışlar sergileyebiliriz veya karşılaşmamız söz konusu olabilir. Zira gün genelinde olumsuz gezegenlerin etkileşimlerine şahit olacağız. 

Günün ilk yarısı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Ya da kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay Koç burcunda son bağlantısını Plüton karesi ile etkinleştiriyor. Krizlere açık etkilerde olacağız. Yoğun bir duygusal yaşam ve zorlayıcı davranış kalıpları verebilir. Olumsuzduygular ve çevreye zarar veren davranışlar toplumsal olayların çoğalmalara neden olabilir.Bilinçaltımızın derinliklerinde gömülü olan duygusal konuların temel nedenlerini ortaya çıkabilir. Dolayısıyla kıskançlık, reddedilme veya mağduriyet duygularına yol açan bu stresli geçiş sırasında farkındalıklı hareket etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sonrasında Ay saat 17.02 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Gününgeri kalanında günlük, angarya gibi gördüğümüz işlerimizi düzenlemek, tamirat-tadilat, bakım-onarım gerektiren işlerimizi de halletmeye çalışabiliriz. Ayrıca bu zaman diliminde imkânımız el verdiğince manevi çalışmalar, yoga, meditasyonveya dinlenerek geçirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.