7 Eylül 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 06.41de Kova burcunun evine giriş yapıyor. Boşlukta ilerleyen Ay saat 06.41de Kova burcunun evine giriş yapıyor. Özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Bu transit ile kendimizi rahat, huzurlu ve daha iyi hissedebiliriz. Ayrıca iyi bir mizah anlayışına da sahip olabiliriz. Yorucu ve zor işleri daha az çaba göstererek daha çabuk halledebiliriz. Grupsal çalışma gerektiren işler, halkla ilişkiler üzerinde sunum yapmak veya çalışmak için ideal zamandır. 

Sıcak samimi ilişkiler kuracak olmamız, çalışma ortamlarınıza yansıyabilir ve iş arkadaşlarımızla olan ilişkilerimiz, işyerinin ötesine geçerek, daha kişiselleşebiliriz. Eğer para ihtiyacımız var ama şimdiye kadar kimseden isteme cesaretiniz olmadıysa şimdi harekete geçmenin tam zamanı zira isteğimiz mutlaka karşılık bulacaktır sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Anlaşma, uzlaşma gereken önemli görüşmelerimizi, toplantılarımızı ve hazırlamamız gereken raporlarımızı halletmek adına bu olumlu enerjiden faydalanabiliriz. İş birliği içinde olduğumuz kimselerle ortak bilgi ve deneyim birikimlerimizden yararlanarak sentezleme sonucu yeni projeler ve yaratıcı çalışmalar içine çekilebiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay olumlu bakış açısını Mars trinesi ile oluşturuyor. Sevdiklerimizle beraber olduğumuz bu zaman diliminde enerjimizi ve harekete geçme arzumuzu arttırır. Onlarla daha derinden bağlantı kurabilir, özel olarak ilgilenebiliriz. Gece boyunca bizleri mutlu edecek, keyif verecek olan bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.