2 Eylül 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor. Bizleri objektif bakış açısından uzaklaştıracağı gibi rekabetçi ortamlara da sürükleyebilir. Anlamsız kıskançlıklar, hırs ve öfkeli tutumlarla karşılaşmamızda   mümkün olabilir. Duygusal tepkilerden uzaklaşıp, artan sezgilerimizi yaratıcılık gereken meşguliyetlere kanalize edebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi ile motivasyonumuzda düşüş hissedebiliriz ve her türlü ilişkilerde duygu ve ihtiyaçlarımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. İş yaşantımızda sorunlar ve hayal kırıklıkları yaşayacağımız koşullar da oluşabilir. Özellikle üstlerimizle olan ilişkilerimizde anlaşmazlıklar yaşamama gayreti göstermeliyiz zira yasacağımız anlaşmazlıklar yeni sorumluk vermelerine ve iş yükümüzün artmasına sebep olabilir.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton atmışlığı ile kişisel hayatımızda yaşam amacımızı derinden anlamak için yoğun düşüncelere dalabiliriz. Bu durum hedefler belirlememize yol açabilir. Kötü giden aile ilişkilerimiz varsa düzeltmek için iyi bir fırsattır. Ayrıca irade gerektiren sigara, alkol ve benzeri kötü alışkanlıkları da bırakmak için şimdi tam zamanıdır sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün trinesi ile hassasiyetimiz, anlayışımız ve şefkat duygumuz yükseliyor. Hayallerimizi yaratıcılık ve sanatsal becerilerimizi gerektiren iş ve uğraşlara kolayca harcayabiliriz. Venüs gününde enerjini değerlendirerek derinlere gitmek, kendimizle olmak isteyebilir, dini ve manevi görevlerimizi yerine getirebiliriz.

Ay saat 20.22 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Eksikliklerimizi, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz. Ayrıca kendimizi biraz bitkin hissedebileceğimiz bu zaman diliminde sevdiklerimizle sosyalleşmek, onları aramak, onlarla birlikte zaman geçirerek enerjimiz ve moralimizi toplamamıza yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.