1 Eylül 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor. Güne tutkulu ve anlayışlı olacağımız enerjiler veriyor. İş ve romantizm konulu planlarımız için destekleyici olan bugünü değerlendirebiliriz. Fatura ödemelerimiz, vergi veya banka işlerimiz gibi finansal konulu işlerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Bizi zorlayan karanlıkta kalan, gizemini koruyan bazı mesellerin göremediğimiz tarafına da ışık tutmaya çalışabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş atmışlığı ile daha bilinçli daha kendimizden emin olacağız. Hedeflerimizi daha iyi tanımlayabilir, yaşamdaki yönünüzü daha net hale getirebiliriz. Dolayısıyla arzu ve   İsteklerimize çok kolay odaklanabileceğimiz bir zamandır. İhtiyaçlarınıza ışık tutan, çabalarınızı destekleyen ilişkiler geliştirebilir, yapılacak iş ve görüşmelerimizi ise sorunsuz ilerletebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Jüpiter atmışlığı etkinleşiyor. Cesaret, güven ve iyimser enerjiler içermekte. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yaratıcılığınızı ortaya koymanızı, sorunları çözerken çok daha kararlı olmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla rekabet ettiğiniz alanlarda ise atacağınız her adımda sizi ileriye yönelik doğru hedefe ulaştırabilir.

Hukuki konularda her zamankinden daha fazla anlaşma uzlaşma sağlayabilir sorunsuz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kişisel hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde terfi, avans gibi ödüller alabilirsiniz. Maddi fırsatlarda elde edebilirsiniz. Şansınızı birde piyango çekerek deneyebilirsiniz.

Var olan ilişkilerde evlilik kararı çıkabilir ya da ailenize yeni bir bebek üye dahil olabilir. Fiziksel egzersiz, spora başlamak için de ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgiler.