29 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk işgünü Başak burcunda ilerleyen Ay saat 06.07 de boşluğa giriyor ve günün ilk yarısını kapsayan süre boyunca boşlukta ilerliyor. Ay’ın boşluk etkisi verimlilik ve etkinliğimizin düşmesine neden olabilir. Zihinsel olarak dikkat gerektiren işlerimize konsantre olmakta zorlanabiliriz.

Faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişimlerimiz ve kararlarımız için harekete geçmemekte fayda var zira üstleneceğimiz hiçbir şeyin sonucunu alamayız ya da sonradan tekrar başlatmak zorunda kalabiliriz.

Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olmak daha elverişli olacak.

Ay saat 12.45 de Terazi burcuna giriş ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca finansal konular, ilişkiler, diplomasi, sosyal ve sanatsal kavramlar gündemimizde daha fazla yer alabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür kavuşumu etkili oluyor. Bu etki altında, sert, tutumlu veya isteksizce iletişim kurabiliriz. Bazı durumlar kararlarımızı yavaşlatabilir, ancak ilerlemek için durakladığımızda bu bizim için yararlı bir süreç olabilir sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Mars trinesi etkili olur. Grup çalışmaları yapmak, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır.  

Günün son bağlantısını Ay-Jüpiter karşıtlığıyla etkinleştiriyor. Busaatte sevdiklerimizle olan   beklentilerimizle zor zamanlar geçirebiliriz. Aşırı duyarlılığa, olumsuz düşüncelere ve gereksiz eleştirilere de dikkat etmeliyiz.

En iyisi, hataları tespit etmek veya sorunları çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.