23 Haziran 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay günün ilk yarısı Plüton ile uyumsuz görünüm oluşturuyor. İş ve ilişkilerimizde zorlanmalar ve sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Yıpranmış tutum ve koşulları ortadan kaldırmamız gereken kararlar vermemiz gerekebilir Yada, geleceğimiz için bazı planlar yapmak içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay-Plüton etkileşiminin hemen sonrasında saat 11.00 de boşluğa giriyor ve saat 14.58 e kadar boşlukta ilerliyor ama sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Hafta sonumuzu kapsayacak bu etki, ailemiz, eşimiz yada partnerimiz ile birlikteliğimizi arttırmak, leziz yemekler yemek, keyif aldığımız aktiviteler ve eğlence ortamlarına katılmamızı destekleyecek.

Akşam saatlerinde Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Hayatımızın her alanını canlandırıcı bir geçiştir. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Girişimlerim ve başvurularda bulunabilir başarı şansımızı artabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Ayrıca bu geçiş iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.