22 Haziran 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Gün boyunca girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız. Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlılarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor gereken işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar ve kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz. Rekabetçi, hırslı ve kendimize odaklı olduğumuz kadar, başkalarının da bağımsızlığına saygı göstermeye çalışmalıyız. Ayrıca, kaza, sakarlık ve yaralanmalara karşıda dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron kavuşumu bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz.Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz. Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.