21 Haziran 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Balık burcunda ilerleyen Ay saat 06.10-06.37 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün İddialı, doğrudan bağımsız ve sıfırdan başlamaya kendimizi hazır hissedeceğimiz enerjiler getiriyor

Ay akşam saatlerinde Jüpiter ile kavuşum, Merkür ile atmışlık bağlantı içine giriyor.Bu enerjiler fikirlerin kolay kavranması ve iyi konsantrasyon, normalden daha az stresle çalışabileceğiniz veya sınavlara girebileceğiniz anlamına gelir. Öğrenci olmasanız bile, artan merak en sevdiğiniz konuyu okumaya yardımcı olur. Bir tatile ya da başka bir maceraya çıkmayı planlamak yada yola çıkabiliriz. Zira her şey yolunda gidebilir.

Günün gezegen hareketi ise Venüs-Plüton trinesi etkili oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni olmuşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır. Mali konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz.

Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz.

Ortaklık ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi Tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir yada insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem Bekârlar gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir, yada siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygunlarınızı açmanız açısından mükemmel bir zamandır.

Ve bugün 21 Haziran Yaz gündönümü. Astronomik Yaz başlıyor. Güneş, İkizler burcundan Yengeç burcuna geçerek gök kubbedeki en yüksek noktasına ulaşır. Gündüz maksimum uzunluğa sahiptir ve gece yılın en kısasıdır. Bu nedenle bu döneme gündönümü denir. 21 Haziran'dan sonra gündüz saatlerinin uzunluğu giderek azalacak ve gecenin uzunluğu artacaktır.

Yaz gündönümü özel bir ve enerjiye sahiptir. Eski zamanlardan beri Güneş insanların hayatında önemli bir rol oynamıştır, bu nedenle maksimum zaman boyunca zirvesinde olduğu gün kutsal kabul edilmiştir.
Bugün arzuları yerine getirmek, niyetleri ifade etmek, psikolojik kompleksleri çözmek, bir kişinin potansiyelini ortaya çıkarmak için kullanılabilir. Bu gün mümkün olduğunca farkında olmanız önemlidir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.