16 Haziran 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Kararlı ve hedef odaklı olacağımız enerjiler veriyor. Kariyerlerimiz, itibarımız ve hedeflerimize daha fazla odaklanırken soğukkanlı olmamızı gerektiren durumlar, bu etki altında daha iyi çalışacak, çünkü duygularımıza kolayca kapılmayacağız.

Günün ilk yarsı Ay-Uranüs ve Venüs ile uyumlu görümler oluşturuyor. Hoş olumlu duygularda olacağız. Sevgi, rahatlık veya zevk ihtiyaçlarımızı ve mali durumumuzu daha iyi bir şekilde yöneteceğiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarsı Ay Günün gezegen hareketindeki, Güneş-Neptün karesini etkinleştiriyor. Çalışma alerjisini düşüreceği kadar, bazı psikolojik ve sağlık sorunlarına da daha duyarlı hale getiren bir enerjidir.

Hiçbir yeniliği desteklemeyen bu geçiş ile stresli ve rekabet gerektiren konulardan birkaç gün boyunca uzak durmak faydalı olacak. Özellikle her hangi bir sorunla karşılaşırsanız siz siz olun sorunu düzeltmeye çalışmayın.

İlişkilerde ise sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir, bir takım sırları öğrenerek hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün olabilir.

Enfeksiyonlara karşı duyarlılığınız artabilir, çok acil olmadıkça tıbbi testler yaptırmak veya ameliyat olmamak faydalı olur.

Özellikle depresyon gibi zihinsel sağlık sorunlarınız varsa, yediklerinize daha dikkat etmeli, ilaç ve alkolden de uzak durmalısınız.

Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü kullanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için bu enerjiyi değerlendirebilirsiniz. Bugün özellikle sadaka vermeyi de ihmal etmeyin sevgili dostlar.

Ay günün son saatlerinde Plüton ile kavuşuyor ve sonrasında boşluğa giriyor. Gece yarısından sonra Ay Kova burcuna giriş yapıyor.

Günün gezegen hareketi ise Güneş-Satürn arasında gelişen olumlu bağlantıdır. Uzun vadede hedeflerinize ulaşabileceğiniz mükemmel bir zaman olduğunu göstermektedir. İlişkilerde ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak yada gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz. Zira sorumluluk ve kararlarınız her zamankinden daha net olacak. Çalışma yaşamınızda üstleriniz olan ilişkilerinizi birkaç gün boyunca geliştirme şansına sahipsiniz. promosyon, zam, iş düzenlemeleri, yer değişiklikleri için onlarla görüşüp beklenti ve isteklerinizi arz edebilir yâda onların geçmişte yapmış oldukları haksızlıkları düzeltme çabasına girmeleri sizi memnun edebilir

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.