9 Haziran 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor.Güne adil, dengeli ve uzlaşmayı kolaylaştıran enerjiler veriyor. Sağduyu ve sıkı çalışma ile günlük planlarımızı verimli bir şekilde ilerletebiliriz.

Gerek iş gerek ilişkilerin kötüye gittiği yerlerde,  Ay terazi geçişinden faydalanarak iyileşme fırsatı elde edebiliriz. Gün boyu sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz. Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Şiron karşıtlığının etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz. Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.