8 Haziran 2022 tarihi itibari ileMerkür gününden merhaba. Ay Başak burcunda ilerlemesine günün ilk yarısı devam ediyor.Bu zaman içinde bizlerde daha çok sorunlar üzerinde çalışmak ve detayları ele almak isteyeceğiz.

Ay günün ilk yarsı Neptün, Merkürve Plüton gezegenleriyle etkileşime giriyor. İletişimlerimizde daha hassas davranacağız. Bu zaman içinde bizlerde daha çok sorunlar üzerinde çalışmak ve detayları ele almak isteyeceğiz. Ayrıca bazı önemli fikirlerimiz veya sohbetlerimiz bizi hayatımızdaki insanlarla yeni seviyelere götürebilir. Belki de hayatta bir kez karşılaşabileceğimiz bir deneyimi yaşamamız da mümkün olabilir.

Ay saat 25.08 de boşluğa giriyor ve üç saat boşlukta ilerliyor. Ay’ın boşlukta kalacağı bu zaman diliminde yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alış veriş gibi işlerimiz olabilir. Ancak yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacaktır sevgili dostlar.

Ay saat 18.23 de Terazi burcunun evine girişi ile önümüzdeki iki buçuk gün boyunca ev ve aile meseleleriyle ilgilenmek, görevlerimizi yerine getirmek ve bazı planlar yapmak için daha fazla enerji harcayabiliriz. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkacağından, evimiz ve iş yerimizde daha sağlıklı bağlantılar kurabilir, yeni bir yaklaşım ve yeni düzenlemeler yapmak isteyebiliriz. Daha önceden kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız bir takım konuları yeniden ele alarak bu geçişten faydalanarak çözümlere kavuşturma şansını elde edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.