31 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay yeniay fazında ve İkizler burcunun evinde ilerliyor. Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler veriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz,  duyurularımız için koşuşturmamız gerekebilir. Kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızla alakalı konular gündemimizi meşgul edebilir ve görüşmelerimizi sıklaştırmak zorunda kalabiliriz. Araştırmamız ve bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Dün gerçekleşen Yeniay’ın etkisi ile kendimizi yeni enerjilere açık etkiler altında hissedeceğiz. Dolayısıyla bizleri hedeflerimize yaklaştıracak yeni adımlar atmak, değişim yaratmak isteğimiz ağır basabilir. Yeni niyetlerimizi, planlarımızı ve projelerimizi başlatmak arzusuyla harekete geçebilir. Yeniayın enerjisinden faydalanmaya çalışabiliriz. Kendi doğamızın karanlık ve gölge tarafına dikkat edip, stresli durumlarda bu enerjiyi yoğun fiziksel aktiviteye kanalize edebiliriz.

Ay gün boyu açısız ilerliyor. Sadece günün son saatlerinde Satürn ile uyumlu Neptün ile uyumsuz etkileşime giriyor. Yakın çevremize ve sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz Bu saatlerde onlara sevgimizi ve desteğimizi derinleştirebiliriz. Verimliliğimizi arttıracak planlar geliştirebilir, yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız, projelerimiz varsa değerlendirmeye çalışarak bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.