İKİZLER BURCUNDA YENİAY

30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Saat:14.30 da Ay; İkizler burcundaki Güneş ile 9 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniaylar, önümüzdeki bir ay için hayatımızı planlamamız gereken özel dönemlerdir.

İkizler burcu hava elementinin değişken nitelikli bir burcudur. Zihin, öğrenme, eğitim, bilgi, iletişim, yazma, konuşma, seyahatler, nakliye, ticaret, reklâm, pazarlama, basın, yayın, öğretmenler,  gazeteciler, yakın akrabalar, kardeşler, komşularla ilişkilidir.

Yeniay İkizler burcunun temsil ettiği kavramlarda yenilenme ve canlanma getirebilir.

Yeniay horoskopunda Başak burcu yükseliyor. Ay ve Güneş 9 derecede olumsuz etkili Kraliyet yıldızı Aldebaran ile birleşiyor. Bu görünüm huzursuzluk ve isyankâr enerjileri tetikleyebilir. Muhalif ve devrimci eylemler ve savaşlar, sınırlardaki sorunlar ve hava şartlarındaki değişimlerle karşılaşmanın yüksek olduğunu işaret ediyor.

Horoskopta Yeniay yöneticisi Rx Merkür-Satürn ile kare açı içinde olurken Jüpiter ve Mars koç burcunda kavuşuyor. Ciddi veya önemli konular hakkında sıkıntılar yaşayabiliriz. Mesajımızı iletmede veya fiziksel olarak bir yere varmada yaşayabiliriz Geçici olarak, içgüdülerimize güvenmek zordur.Kusurlara ve sınırlamalara çok fazla odaklanmaktansa değişiklik yapmak için motivasyon aramak daha iyi olabilir. Analiz etmek ve iyileştirmek şimdi mantıklı çünkü ilerlersek dirençle karşılaşabiliriz.. Bazı sınırlamalarımızın farkına varabilir ve davranışlarımızı buna göre ayarlayabiliriz ve bu, ilerlemektense analiz için daha iyi bir zamandır sevgili dostlar.

İkizler burcu bedenimizde solunum yolları, akciğerler, bronşlar, omuzlar, kollar, eller, parmaklar, sinir sistemi ile ilgilidir. Haritalarımızın potansiyellerine göre bu beden bölgelerimizi etkileyebilir

Yeniayın önemli etkisini İkizler burcu ile birlikte Yay, Başak ve Balık burçları daha fazla hissedebilirler.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan)  Sevgili Koçlar, Yeniay ile haberleşme, Seyahat, eğitim, yasal konular veya yayıncılık ilgili fırsatlar bulacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirmenin ve geliştirmenin yollarını bulabilirsiniz. Bazı öğrendikleriniz gözlerinizi yeni gerçeklere açabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay ile maddi alanlar, finansal konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Hem mesleki hem de aşk hayatınızda anlaşmazlıklarınızın çözümü her zamankinden daha hızlı gerçekleşebilir. Size fayda sağlayabilecek bir değişiklik yapabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay ile performansınız, profesyonelliğiniz ve başarılarınıza faydalı olacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni amaç yaratmak, keşfetmek ve bulmak için adımlar atabilirsiniz. İmajınızı da yeniden tanımlamanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay ile derinlere inmek ve gizli olanlarla yüzleşmek için istekli olmanız size büyük yarar sağlayabilir. Verimliliğinizi artırmanın yollarına odaklanabilirsiniz. Bilgi, sezgi ve deneyimlerinizden faydalanarak, iş ve kazançlı fikirler elde edebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos)  Sevgili Aslanlar, Yeniay ile sosyal ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Önemli bir ilişkinin gelişmesine veya genel olarak dengeli ortaklıkların duygusal anlayışına yol açan gelişmeler söz konusu olabilir. Yaratıcı bir hedefinizi ilerletme fırsatınız hız kazanabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay ile kariyerinizde veya gelecekteki hedeflerinizde değişiklikler söz konusu olabilir. Aileniz ile keyifli, eğlenceli bir tatile çıkabilirsiniz. İç görünüzü artırabilir, yaşamın güzelliğini ve evrimsel amacını sorgulayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay ile uzun süreli romantizm, seyahat, eğitim, yasal konular ve yayıncılık alanlarında vizyonunuzu ve sosyal bağlantılarınızı genişletebilirsiniz. Yeni amaç yaratmak, keşfetmek ve bulmak gibi araştırma yapmanız gereken konular çoğalabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay ile para, mal, değerli eşyalar, yetenekler, ortak sorumluluklar ve güç ile ilgili önemli başarılar elde edebilirsiniz. Gelecekteki hedeflerinizle veya profesyonel bağlantılarınızla ilgili yeni bir sektöre ilgi duyarak motive olabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay ile kişisel ihtiyaçlarınız hayatınızın merkezine yerleşebilir. Partneriniz ile ortak hayaller ve idealler geliştirebilirsiniz. Bu dönem yapacağınız küçük bir fedakarlık ile iş yada finansal alanlarda çok önemli bir gelişme sağlayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay ile iş, alışkanlıklar, sağlık ve yaşam tarzınıza faydalı olacak yenilikler getirebilir. İleride verimini alacağınız yeni girişimler başlatabilirsiniz. Diyet tedavi yada spor programına başlamak için yeniay enerjiden faydalanabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay ile koşulsuz sevgiye erişim sağlayabilirsiniz. Özel bir şey yapma arzunuz büyüyor dolayısıyla çok istediğiniz bir şeyi çarpıcı bir şekilde ilerletmenin yollarını bulabilirsiniz. Partneriniz yada çocuklarınızla keyifli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay ile sevgi, empati ve derin şefkat akışının etkisine girebilirsiniz. Ev hayatınızda sorumluluklar ve büyük değişiklikler gündeminize gelebilir. Aile bütçesi planlamaları veya miras konulu mücadele gereken işleri yönetmek zorunda kalabilirsiniz.