27 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba Koç burcunda ilerleyen Balzamik Ay saat 06.21 de boşluğa giriyor üç saat boşlukta ilerliyor ve sonrasında saat 09.23 sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Hafta sonumuzu kapsayacak bu etki, ailemiz, eşimiz yada partnerimiz ile birlikteliğimizi arttırmak, leziz yemekler yemek, keyif aldığımız aktiviteler ve eğlence ortamlarına katılmamızı destekleyecek.

Ay gün boyunca hiçbir gezegen ile bakış açısı oluşturmayacak ve balzamik Ay’ın etkisinde bizlerin enerjisi de içe dönük çalışacak.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Plüton karesi etkinleşiyor. Finans ve ilişki sorunlarını ortaya çıkaracak bir etki. Bir kaç gün cinsel dürtüler çok güçlü olma eğilimindedir.

Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol konuları ortaya çıkabilir. Kıskançlık veya baskı gibi bazı manipülatif davranışlar gerginliklere neden olabilir.

Bazı ortaklıklar ise şantaj konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirler.

Bazı yüzeysel etkileşimlerden artık memnun olmadığınız açığa çıkabilir ve ilişkilerinizde daha fazla derinlik arayışına girebilirsiniz. Sağlıksız ilişkilerde, acı verici ya da etkileyici kopuşlar olabilir.

Birkaç gün içinde yeni bir ilişki başlatma kararları almamalısınız, zira başlatacağınız ilişki ileride kötü sonuçlar verebilecek tehlikeli durumlar oluşturabilir.

Bu arada para sorunları da ortaya çıkabilir.  Özellikle güzel ya da hoşa giden şeyler sizi kontrolsüz harcamalara zorlayabilir. Dolayısıyla ihtiyaçlarınızın dışına çıkmamaya çalışmalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.