24 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. İlham verici ve yaratıcı olacağımız enerjiler veriyor. Huzurlu ve gençleştirici faaliyetlere zaman ayırmak veya bir hayali gerçekleştirmek ve belki de onu özel biriyle paylaşmak için motive olabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün ile birliktelik kuruyor. Sıradan günlük yaşantımızı yeterince tatmin edici bulmayabilir daha fazla hayal gücümüze başvurabiliriz.

En iyi olduğuna inandığımız şeyler için daha kolay kişisel fedakârlıklar yapabiliriz.

Bu şüphesiz hayal kırıklığına veya güçlü bir hoşnutsuzluk ve huzursuzluk duygularına yol açabilir. Temel ayrıntıları göz ardı etme veya aptalca riskler alma eğilimi yüksek olduğundan, mali konularda ve dünyevi ve maddi işlerimizde dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Mars atmışlığı etkili oluyor. Zihnimizin her zamankinden daha keskin ve uyanık olacağı bir geçiştir. Cesaret ve mücadele ruhu ile önemli ilerlemeler kaydedebiliriz. Ayrıca yatırım yapmak, anlaşma, sözleşme imzalamak için de ideal bir zamandır.

Uzun zamandır detayına ulaşamadığınız bir meselenin ayrıntılarını öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiye kadar zorlanarak bir türlü netleşemediğiniz hayati önem taşıyan bir kararı artık verebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda sözlerinizi ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanacak olmanız daha önceden açılamadığınız hayran olduğunuz bir kalbi kazanma şansınızı artırıyor ancak denemeye değer bile olsa Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamak gerekir.

Geçerli ilişkilerde ise Partnerinizle daha önceden fırsatını bulamadığınız kısa bir seyahat kaçamağını bu dönem gerçekleştirebilirsiniz.

Günün diğer gezegen hareketinde Venüs-Satürn arasında atmışlık açı kalıbının etkinleşecek olmasıdır. Yavaş ama istikrarlı adımlarla uzlaşma ve ilerleme kaydedilen bir gönümdür. İş ve kariyer yaşamınızda daha önceden alamadığınız haklarınız için hareke geçerek üstlerinizle bir görüşme ayarlamanın tam vakti. Geciken, terfinizi, iş ile ilgili sorunlarınızı, promosyon, zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Hisse senetleri, gayrimenkul, yatırım planlarınıza destek veren bir gönümdür.

Siyaset ve halkla ilişkiler alanlarında çalışmaları olanlar çok önemli bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları kaçırmamaya çalışın.

Sanat ve güzellik sektöründe emek verenler sizlerde bu dönem hem saygınlık kazanabilir hem de yaratıcılığınız artabilir ve maddi açıdan da rahatlayabilirsiniz.

Bu dönem yeni doğan aşk ilişkilerinde partnerler arasındaki yaş farkları söz konusu olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.