23 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay günü Balık burcunun evinde ilerliyor. Yaratıcı ve şefkatli yanımızla hareket edeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Günün tek bağlantısı günün son saatlerinde Ay ile Uranüs atmışlık bağlantısı olacak Sevdiklerimizle keyifli ve  uyum içinde birliktelikler kurabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Plüton atmışlığı fiziksel enerjinizi yükseltecek. Hedefe yönelik yaratıcılığınıza ve sorumluluklarınıza odaklandığınız takdirde gelişim imkânları ve değişim fırsatları elde edebilirsiniz. İkna edici taktikler geliştirebilir daha önce engellenmiş, bloke edilmiş başarınızı yada ödülünüzü geri almak için harekete geçebilirsiniz. Prestij ve başarı getirecek çalışmalar içinde görevler üstlenebilirsiniz.

Finansal konularda hedefinize yoğunlaşarak yeni kaynaklar ve finansal projeler geliştirebilirsiniz.

Bu arada birikiminiz varsa, kimseyle paylaşmadan büyük bir gizlilik içinde düşüncenizde ki girişimleri yapabilir yada yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlişkilerde fiziksel ve duygusal karşılıklı paylaşımlar ile yoğun ve derin bir romantizm artışı yaşayabilirsiniz.

Fiziksel sağlığınızı düşünerek vücudunuzu forma sokacak yeni bir eksersiz, spor ve rejimine başlamak içinde iyi bir fırsattır.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Jüpiter-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Şans, başarı ve olumlu değişimlerin yanı sıra, güç, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili gelişmeler yaratan bir geçiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için ideal olan bu kombinasyonu, bu hafta boyunca değerlendirmeye çalışmalıyız. Yeni projeler başlatmak, girişimlerde bulunmak, projelerimizi genişletmek ve daha fazla güç ve etki kazanabileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Kişisel veya profesyonel problemlerimizi çözülmek için de değerlendirebiliriz.

Otorite figürlerimizden maddi manevi destekler alabiliriz.

Yaşam yolumuzda İlerlemek için gereksiz ve modası geçmiş unsurları bırakmak için yine ideal bir geçiştir. Zira bir sonraki aşamanın başlaması için bitmesi gereken şeyleri bitirmek bu dönem başka bir zamandan daha kolay olacağını unutmamak gerekir.

Geçmişte yaptığımız tüm çalışmalarımızın ve iyiliklerimizin karşılığı önümüze çıkabilir.

Yurtdışı bağlantılı işlerimiz ve Hukuki konulardaki meselelerimizde de olumlu yönde ilerlemeler kaydedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.