20 Nisan 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Strateji ve planlarımızın geliştirilmesi ve ikna gücümüzün kullanılmasını teşvik ediyor. Zeki gözlemler yapmak, sorunları çözmek ve sonuç almak için değerlendirebileceğimiz bir gün. Bizim için önemli olan projelere odaklanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Rahatlık ve öngörülebilirlik arayacağımız bir geçiştir. Bu saatlerde öz merkezli ve dikkat çekmeye meyilli olabiliriz. İş, duygusal konular ve parayla ilgili uğraşlarda aklıselim hareket etmek önemli olacak. Ayrıca hoşgörülü olmayı unutmamalı, aşırı yeme- içme ve lüzumsuz alış verişlerden uzak durmalıyız sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Karamsar bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor. Mantık ve sezgiyi tutarlı bir şekilde birleştirerek kullanmak zor olabileceğinden, belirsizliklere çekilme eğiliminde olabiliriz. Dolayısıyla bu zaman diliminde Sabırlı ve olayların akışına göre hareket etmekte fayda var sevgili dostlar.

Ay günün son saatlerinde Neptün ve Jüpiter etkileşimlerinden sonra boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Güneş Boğa burcuna giriş yapıyor. Güneş 21 Mayıs'a kadar Boğa burcunda kalacak.

Bende dâhil olmak üzere Nisan ve Mayıs doğumlu tüm Boğaların Doğum Günü Kutlu Olsun. Bu döneme, daha sakin ve sabırlı olacağımız enerjiler eşlik edecek, daha pratik fiziksel ve duygusal halle geleceğiz. Uzun ömürlülüğe değer veren Boğa güvenlik ihtiyaçlarımızı sağlama almamızı teşvik edecek. Ayrıca bu dönem sahiplenici ve inatçı da olabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.