25 Mart 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü boşlukta ilerleyen Ay Yay burcunun evindeki geçişini sonlandırarak saat 00.54 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Güne en iyi noktalarımızı vurgulayacağımız, yapıcı hırslar veren daha sorumluluk sahibi ve pragmatik olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki gün boyunca iş, kariyer hayatımız, sorumluluklarımız ve otorite figürlerimizle alakalı görev ve mesuliyetlerimizi daha fazla ön plana çıkaracak.

Resmi kurumlarda olan işlerimizi takip etmek, finansal meselelerimizi halletmek,

sağlıkla ilgili sorunlarımızı çözüme kavuşturmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

İlişkilerimizde ise bu süre boyunca samimiyet yerine serin duygular hakim olabilir.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Bu zaman dilimini zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebiliriz. Yada sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Sürpriz ve değişime açık etkiler altında olacağız. Ve kendimizi son derece becerikli ve bağımsız hissedeceğiz.  Gerek iş gerek özel hayatımızda daha özgür ve yaratıcılığımızı ortaya çıkartabilir, risk alabileceğimiz atılımlarda bulunabiliriz. Olağan dışı, şaşırtıcı haberler, ilginç tesadüflerle karşılaşabiliriz. Geleceğe dair planlar yapmak, eski alışkanlıklardan kurtulmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.